Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Güncel teknolojilerin nabzını tutarak, müşteri odaklı çözümleri deneyimlerimizle beraber hayata geçiriyoruz.

Açık Kaynak

Bağımsız Platform

Mobil Uyumlu

Özel Tasarım

Kullanıcı Dostu

Çevrimiçi Destek

Özel Yazılım

Özel yazılım, piyasadaki genel bir amaca hizmet eden hazır yazılımların aksine, sadece bir sorun veya ihtiyaç için tasarlanan yazılımdır. İşletmelerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda, ortaya çıkan bir sorunu en iyi yol ile çözmek amacıyla, istenildiği şekilde ve işletmeye özgü şekilde tasarlanır.

Gömülü Yazılım

Gömülü yazılım, gömülü sistemler içerisindeki yazılımların bütününe verilen isimdir. Bu yazılımlar sayesinde günlük hayatta kullanılan buzdolabı, bilgisayar, akıllı ev sistemleri veya başka alanlarda kullanılan tüm elektronik devreye sahip sistemler, işlerini dinamik şekilde gerçekleştirir. Gömülü sistemler ile gömülen sistemin veya cihazın kontrolü ve yönetimi sağlanabilir.

BPM Yazılım

BPM bir işletmedeki bir işin başlangıcından sonuna kadarki tüm süreçlerin yönetilmesini sağlayan sistemdir. Yani kurumsal süreç yönetimi (BPM), işletmedeki süreçlerin kontrol altına alınmasını ve kolaylıkla iyileştirilmesini, performans takibi yapmayı, etkinlik ve yeterlilik takibi yapılmasını amaçlar. Kurumsal süreç yönetimi işletmedeki veya organizasyondaki tüm süreçler için kullanılabilir. Örneğin eleman işe alma, proje yapma, şirket ofisini taşıma esnasındaki tüm süreçler BPM ile kontrol edilebilir ve yönetilebilir. BPM işletmelerde işlerin daha hızlı yürümesini, işlerin otomatikleştirilmesini ve işlerin bir bütün halinde görülmesini sağlar, iş süreç verimleri ve hizmet kalitesini artırır.

CRM Yazılım

CRM, Türkçesi ile Müşteri İlişkileri Yönetimi, işletmenin müşterilerine daha iyi hizmet vermesi, daha çok kar etmesi ve potansiyel müşterilerine ulaşması için kullanılan sistemdir. Bu sistemin amaçlarını gerçekleştirmek için tasarlanan programlara da CRM programı adı verilir. CRM ile mevcut müşteri ve müşteri pazarı analiz edilerek satış yöntemleri arttırılabilir, rekabet stratejileri belirlenebilir, mevcut müşteriler ile daha iyi iletişim kurulabilir ve potansiyel müşteri yakalanabilir, tüm hizmetlerin kalitesi artıp müşteri odaklı olabilir, yapılan işlerden daha çok verim alınabilir ve tüm bunların sonucunda daha çok gelir ve kar elde edilebilir.

Kurumsal Web Site

Kurumsal web sitesi, firmaların hizmetlerini veya ürünleri hakkında bilgileri içeren, bunları arama motorlarında gösteren web yazılımıdır. WordPress alt yapısı kullanılarak, firmaların yer aldığı sektör ve kurumsal kimliklerine özel tasarlanır.

E-Ticaret Sitesi B2B & B2C

B2B, şirketler arası toptan pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen addır. B2C ise işletmeden tüketiciye anlamını taşımaktadır. Ürünleri doğrudan müşterilere satmayı ifade eder. Günümüz teknolojisi ile üretici tüm firmaların tercih ettiği bir satış kanalıdır.